powrót

Nowa aplikacja mobilna mBanku

Pod koniec stycznia wprowadziliśmy wiele udogodnień w systemie transakcyjnym. Nowa bankowość elektroniczna mBanku stale się rozwija, dziś przyszedł czas na kolejne zmiany. W Wasze ręce oddajemy nową aplikację mobilną dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone.

Bezpłatne aplikacje mBank PL to wygodny dostęp do rachunków, kart, kredytów, ubezpieczeń, notowań giełdowych, kursów walut, lokat  i portfela inwestycji dla Klientów mBanku.
Wystarczy pobrać aplikację mobilną, a następnie połączyć urządzenie mobilne z kontem online. Do tego procesu konieczne jest zalogowanie się do serwisu transakcyjnego.
Opcja umożliwia powiązanie urządzenia mobilnego z serwisem transakcyjnym.

Dowiedz się jak połączyć urządzenie mobilne ze swoim serwisem transakcyjnym w mBanku…


Jeszcze prościej i wygodniej


Dostęp bez logowania


Nie trzeba logować się do aplikacji, aby poznać stan konta, wyszukać rabaty
i odbierać alerty z mBanku. Dzięki najnowszej aplikacji przeczytasz też newsy mBanku, notowania funduszy, kursy walut oraz znajdziesz listę ważnych miejsc blisko Ciebie.

Aby sprawdzić ile masz pieniędzy na koncie, nie musisz się logować. Stan konta może być widoczny zaraz po uruchomieniu aplikacji. To od Ciebie zależy czy pokazana kwota będzie odbiciem Twoich środków na koncie, czy formie procentowej.

Niezwykle prosto obsłużysz przelewy na konta, do ZUS i US, a także przelewy ekspresowe oraz na numer telefonu. Zrealizowane przelewy odnajdziesz w historii, dzięki sprawnej wyszukiwarce. Wystarczą trzy znaki, a podpowiedzi pokażą się same.

Nawet jeśli nie znasz numeru konta danej osoby, możesz wykonać przelew wybierając w aplikacji numer jej telefonu komórkowy.

Nowe logowanie

Logowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Wystarczy, że ustawisz swój indywidualny kod PIN, a uzyskasz pełen dostęp do wszystkich funkcji i informacji o Twoich finansach.

Szybki kredyt


Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy, a także usługę Spłaty na raty zostanie przeniesiony dla użytkowników korzystających z bankowości mobilnej.
Propozycja kredytowa będzie dostępna jedynie dla wybranej grupy Klientów, posiadających indywidualnie wyliczoną ofertę kredytową, zaproponowaną przez bank.

Dowiedz się więcej o szybkim kredycie w aplikacji mobilnej mBanku…

mapa mOkazji

Od teraz mOkazje możesz mieć zawsze przy sobie - wystarczy, że zainstalujesz specjalnie przygotowaną aplikację na  swoim smartfonie lub tablecie, a uzyskasz dostęp do mapy mOkazji.
Nowa aplikacja powstała by zapewnić łatwiejszy dostęp do mOkazji zachowując przy tym przejrzystość aplikacji i wygodę.
Po wejściu do nowej aplikacji mobilnej, bez potrzeby logowania się poza dodatkowymi funkcjami zobaczysz m.in. odległość jaką Cię dzieli od najbliższej mOkazji.
Możesz również włączyć usługę powiadomień, a telefon zwiadami Cię o znajdującej się w pobliżu mOkazji.Aktualizacje aplikacji mobilnej

Aplikacje są dostępne w oficjalnych sklepach Play Google (Android), App Store (iOS) oraz Windows Store (Windows Phone) - dla swojego bezpieczeństwa unikaj pobierania aplikacji od osób trzecich (np. przesyłając przez Bluetooth).

Aplikacje są stale rozwijane - pamiętaj, aby instalować najnowszą wersję publikowaną w jednym z powyższych sklepów.

Uwaga: Wymagania techniczne dla nowej aplikacji

- Android - wymagana wersja Androida: od 4.03
- iOS - wymagana wersja iOS: 7.0
- Windows Phone - wymagana wersja Windows Phone: 8.0


Mobilny serwis informacyjny m.mbank.pl


Jednocześnie odświeżyliśmy szatę graficzną mobilnego serwisu informacyjnego m.mbank.pl, w którym wygodnie znajdziecie najważniejsze dane niezależnie od wersji telefonu. Najnowsze informacje z życia banku można komentować na forum, wraz z innymi użytkownikami. Dla zabieganych, udostępniliśmy tradycyjnie kursy walut, notowania giełdowe i notowania funduszy inwestycyjnych. Jeśli chcecie nas znaleźć lub wpłacić/wypłacić gotówkę, możecie skorzystać z wyszukiwarki bankomatów, wpłatomatów i placówek mBanku.
W czasie zakupów strona m.mbank.pl pokaże Wam najbliższe punkty handlowo-usługowe ze zniżkami programu rabatowego mBanku.

Przejdź do strony o aplikacji mobilnej mBanku