powrót

mBankowa wyszukiwarka bankomatów i wpłatomatów w nowej odsłonie

Okazuje się, że mBankową wyszukiwarkę bankomatów można ulepszyć :-) Udało nam się wdrożyć nowy moduł i co za tym idzie, dodać wiele nowych opcji do tej części naszego serwisu internetowego.

Głównym celem, który chcieliśmy osiągnąć było dodanie nowych rozwiązań, które w sposób łatwy i przejrzysty pomogą Wam znaleźć konkretny bankomat czy wpłatomat.

Poniżej przedstawiamy wprowadzone funkcjonalności:

1. Podział na województwa

Do tej pory można było szukać bankomatów i wpłatomatów podając nazwę miejscowości, która nas interesuje. W nowym module jest możliwość wyboru województwa - jest to pole nieobowiązkowe, nadal można wyszukiwać poprzez wybranie tylko miejscowości z rozwijanej listy. Wybór województwa powoduje zmniejszenie ilości miast - do wyboru są tylko miejscowości zlokalizowane w wybranym województwie.

 

 

 

2. Bankomaty i wpłatomaty mBanku w nawigacji GPS

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, jakie wprowadziliśmy jest możliwość wygenerowania gotowego pliku do nawigacji samochodowych. Czynność ta jest banalnie prosta, wystarczy wybrać interesujący nas format i ściągnąć go na dysk, a potem zaimportować w urządzeniu GPS.

Co ciekawe, można ściągnąć plik z wszystkimi bankomatami/wpłatomatami bądź tylko z województwa czy nawet tylko miejscowości, która nas interesuje.

 

3. Opcja Dojazd z...

czyli funkcja wyznaczania trasy do interesującego nas bankomatu bądź wpłatomatu. Przebywając w obcym mieście chciałoby się trafić do bankomatu, jednakże często nie wiadomo, jak dojechać w to miejsce. Nowa funkcjonalność w bardzo łatwy sposób pokaże najprostszą drogę do interesującego nas bankomatu.

Wystarczy kliknąć w znacznik wybranego bankomatu/wpłatomatu a pojawi się okienko, gdzie należy wpisać adres z jakiego będziemy podróżować.

 

System wyznaczy najprostszą trasę oraz dokładnie opisze każdy zaułek proponowanej trasy.

 


W bardzo łatwy sposób można wydrukować sobie mapkę wraz ze wskazówkami do dojazdu.

Wystarczy kliknąć przycisk "Drukuj" na końcu strony.

 

 

4. Współrzędne maszyny/placówki

Aby ułatwić szybkie znalezienie interesującego urządzenia, system będzie podawał współrzędne geograficzne tego miejsca. Wystarczy wpisać je do nawigacji GPS czy też komputerowej mapy, aby w  łatwy sposób odnaleźć to miejsce.

 


5. Pokaż najbliższe działające maszyny

To nowa funkcjonalność przydatna w szczególności poszukiwań sprawnego wpłatomatu. Niestety zdarza się, że wpłatomat zostaje uszkodzony. Chcesz wiedzieć, czy wpłatomat w Twojej okolicy jest sprawny - teraz możesz to sprawdzić poprzez użycie funkcji „Znajdź najbliższy działający wpłatomat”, dowiesz się, gdzie znajdują się czynne maszyny w promieniu 50 km.

 

 

Zachęcamy Was do aktywnego korzystania z nowej wyszukiwarki bankomatów i wpłatomatów.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą Wam na lepsze i szybsze znajdowanie interesujących Was maszyn.

Komentuj z innymi