powrót

Zmiana w Taryfie prowizji i opłat oraz Tabeli oprocentowania mBanku

Zmiana w Taryfie prowizji i opłat oraz Tabeli oprocentowania mBanku

 

Informujemy, że 1 marca 2016 r. zmianie ulegają Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych oraz dla firm, a także Tabela oprocentowania dla osób fizycznych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem, w którym opisujemy najważniejsze modyfikacje.

 

Osoby fizyczne

1. Uproszczona zostaje oferta rachunków indywidualnych. Zmiany polegają na wycofaniu ze sprzedaży produktów: eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus oraz mKonto Multi. Zamiast nich wprowadzone zostanie jedno eKonto w dwóch odsłonach: eKonto z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus. Rachunki te będą mieć analogiczną konstrukcję do eKonta mobilnego i eKonta mobilnego plus. Wyróżnikiem oferty będzie mechanizm zwalniający z opłaty za kartę debetową. Opłata ta nie będzie pobrana, jeżeli klient w ciągu miesiąca dokona za jej pośrednictwem minimum pięciu transakcji bezgotówkowych.

2. Z oferty wycofane zostają karty MasterCard PaySIM (T-Mobile i Orange). Obecnie funkcjonujące karty pozostaną aktywne do końca terminu ważności.

 

Więcej w aktualności...

 

3. Zmianie ulegnie opłata za wydanie karty głównej oraz nowej w miejsce zastrzeżonej z programem lojalnościowym Miles & More. Dla kart Visa/MasterCard Miles & More ww. opłata wyniesie 100 zł, dla kart Visa/MasterCard Miles & More Premium wyniesie 300 zł. Zmiana obowiązuje od dnia 1 marca 2016 roku.

4. Zmianie ulegnie także oprocentowanie na rachunkach eKonto mobilne i eKonto mobilne plus, o które klienci wnioskowali do 31 marca 2015 r. W marcu zostanie ono obniżone o 1 punkt procentowy, a w maju całkowicie zniesione.

5. Zmianie ulega również oprocentowanie lokat terminowych – lokata 3, 6 i 9-miesięczna będzie oprocentowana w wysokości 2 proc., lokata 2-miesięczna na 0,50 proc.

Pozostałe zmiany mają charakter porządkowy oraz redakcyjny.

 

Prosimy o zapoznanie się z:
Szczegółowym wykazem zmian
Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.


Firmy


1. Obniżona zostanie opłata za udzielenie i rozpatrzenie wniosku w Kredycie Remontowym dla Wspólnot Mieszkaniowych.

2. Wprowadzona zostanie opłata za wezwanie kredytobiorcy do spełnienia warunków umowy kredytowej w Kredycie samochodowy dla firm (o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony) w wysokości 100 zł. Prosimy o zapoznanie się z:

 

Szczegółowym wykazem zmian
Taryfą prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

 

Taryfa prowizji i opłat bankowych obowiązuje od 15.01.2016 r.