powrót

Nowa strona logowania - czyli zmiany w serwisie transakcyjnym mBanku

Nowy wygląd strony logowania mBankuOd ostatnich zmian w serwisie transakcyjnym, które miały miejsce 5 września 2010 r. nie minęło wiele czasu, a już mamy dla Was kolejną porcję nowości, z którymi osobiście przyjdzie Wam się zapoznać już
28 listopada 2010 r
.

Zgodnie z zapowiedziami, które pojawiły się w poprzednim artykule dotyczącym zmian w wyglądzie serwisu transakcyjnego mBanku (modyfikacja niebieskiego domyślnego wyglądu mBanku, dodanie możliwości zmiany "skórek") czas na zmianę wyglądu stron logowania do mBanku, serwisu wnioskowego, oraz strony po wylogowaniu z serwisu transakcyjnego.

Zacznę od najważniejszej z punktu widzenia Klienta zmiany dotyczącej strony głównej logowania, której wygląd będzie spójny z obecnym serwisem informacyjnym oraz nową "białą" skórką.

Poniżej możecie zobaczyć jak będzie wyglądała nowa strona:

 

obszar

 
Oprócz samej kolorystyki strony logowania, zmieni się także jej struktura i oraz prezentowana treść.

Górna część strony przeznaczona do operacji logowania zyskała dwie dodatkowe ikony pomocy kontekstowej. Ikony pojawią się przy etykietach "Identyfikator" oraz "Hasło".

 

 

Po lewej stronie tradycyjnie znajdziecie informacje na temat bezpieczeństwa w mBanku.

Po prawej stronie - nowość - kolumna o nazwie "Sytuacje awaryjne", gdzie staraliśmy się umieścić odpowiedzi na wszystkie nieprzewidziane i trudne sytuacje, które mogą Wam się przydarzyć podczas korzystania z serwisu transakcyjnego.

Część środkowa strony to część gdzie znajdziecie aktualności z "życia" mBanku oraz graficzny element promocyjny.

Oprócz zmiany strony logowania stricte do serwisu transakcyjnego, w identyczny sposób zmieni się strona logowania do mTRANSFERU oraz strona logowania do serwisu wnioskowego.

Zmianie ulegnie także strona wyświetlająca się po poprawnym wylogowaniu z serwisu transakcyjnego. Strona ta również przyjmie kolorystykę zbliżoną do naszego serwisu informacyjnego. Oprócz zmiany koloru strony, pojawi się także drobna reorganizacja znajdującej się na niej treści, jednak nie będzie ona tak daleko idąca jak w przykładach omawianych powyżej.

Przypominam o trwającym już konkursie pod tytułem "Zaprojektuj wygląd systemu transakcyjnego" w którym do zdobycia jest wiele cennych nagród oraz szansa stworzenia swojego "wymarzonego” wyglądu serwisu transakcyjnego.

Zobacz, jak zmienić wygląd systemu transakcyjnego mBanku

 

 

 

Komentuj z innymi