powrót

Już po raz szósty gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Już po raz szósty gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i właśnie podpisaliśmy umowę o współpracy na kolejne lata. Organizujemy przewóz i liczenie zebranych pieniędzy, dostarczamy terminale płatnicze, prowadzimy sztaby w Łodzi i Warszawie. Oczywiście co roku zachęcamy Was do szczodrości, ale również do Waszych wpłat dodajemy swoją cegiełkę. W ten sposób, w ciągu pięciu lat, przeznaczyliśmy na WOŚP blisko 17 mln zł, a wspólnie z Wami – 90 mln zł!


Najbliższy 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023 r. Tym razem fundacja, przy wsparciu 120 tys. wolontariuszy, będzie zbierać pieniądze na walkę z sepsą. W mBanku, tradycyjnie już, rozpoczynamy swoją kwestę wcześniej.

W serce każdy klient może kliknąć tylko raz, ale wspólna mobilizacja może dać miliony!


1 klik za 1 zł

Od dziś aż do 31. finału każdy klient, który zaktualizuje aplikację mBanku do najnowszej wersji 3.59 (dotyczy też pierwszej aktywacji aplikacji), będzie mógł kliknąć w animowane serduszko WOŚP. Za każde takie kliknięcie my przekażemy złotówkę na cel finału. To nowość w aplikacji.
W starszych wersjach aplikacji oraz w serwisie transakcyjnym pojawi się też standardowe serduszko WOŚP, które ułatwia samodzielne wpłacanie pieniędzy. To serduszko automatycznie zastąpi też animowane po tym, jak klient w nie kliknie i tym samym przekaże „swoją” złotówkę.
Także przedsiębiorstwa obsługiwane w ramach bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej mBanku będą mogły dołożyć cegiełkę do tegorocznego wyniku fundacji. Przekażemy bowiem na jej konto równowartość sześciomiesięcznych opłat za rachunki założone przez firmy od stycznia do końca lutego 2023 r.  


Razem 90 mln zł w ciągu 5 lat

W ciągu pięciu lat wspólnego grania z Orkiestrą, przekazaliśmy od siebie ponad 16,7 mln zł. W tym czasie Wasze wpłaty wyniosły prawie 76 mln zł. Razem daje to 90 mln zł!
- Chcemy ten wynik jeszcze poprawić. Właśnie przedłużyliśmy nasze porozumienie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na kolejne lata. Jestem z tego dumny, bo to działanie, dzięki któremu nie tylko realizujemy naszą strategię w obszarze ESG, ale też pokazujemy, jaką zaangażowaną organizacją jesteśmy – mówi prezes Cezary Stypułkowski.


Pamiątkowa karta


Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową kartę płatniczą ze wzorem na 31. Finał WOŚP, zaprojektowaną przez samego Jurka Owsiaka!

Zamów kartę

 

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?
 
mOkazje do SiemaShopu
przypinki z logo mBanku i WOŚP do opasek wydanych do eKonta Junior
możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Jurkiem Owsiakiem w 20 galeriach handlowych w całej Polsce oraz na placu Defilad i na placu Bankowym w Warszawie.

Więcej o atrakcjach dla klientów i sposobach wpłat na www.mbank.pl/WOŚP.

 

Wspierasz Ukrainę i razem z Fundacją Polskie Międzynarodowe Centrum Pomocy? Sprawdź, jak zrobić przelew
 

Do 6 lutego, w miejscu skrótu Pomoc dla Ukrainy (pozwala na szybkie przelanie pieniędzy na Fundacje Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej) będzie serduszko WOŚP. Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na pomoc dla Ukrainy możesz to zrobić:
 

  • wysyłając tradycyjny przelew na nr konta 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 z dopiskiem: Pomoc dla Ukrainy
  • lub na stronie pcpm.paynow.pl/ – korzystając z bramki płatniczej Paynow.

Tagi:

mBank, esg