powrót

Nowości w aplikacji mobilnej na Windows Phone. 3D Touch dla iOS

Niedawno wspominaliśmy Wam o nowej możliwości zakupu ubezpieczenia turystycznego, bezpośrednio w aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS.
Ubezpieczenie turystyczne możecie uruchomić w wygodny sposób, nawet w ostatniej chwili - będąc np. na lotnisku czy w drodze na weekend majowy. Uproszczony proces zakupu zakończony autoryzacją kodem PIN sprawia, że teraz kupno ubezpieczenia turystycznego w telefonie zajmie Wam maksymalnie 2 minuty.

Nowości w aplikacji mobilnej Windows Phone

Jeżeli jesteś użytkownikiem aplikacji Windows Phone, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg usprawnień, które do tej pory były dostępne dla użytkowników smartfonów z oprogramowaniem Android oraz iOS. Teraz z poziomu aplikacji mobilnej możesz:
- skorzystać z nowych ofert depozytowych (np. założenie lokaty 3-dniowej),
- za pomocą jednego kliknięcia uruchomić kredyt gotówkowy,
- zmienić limity transakcyjne na karcie.

Kolejne usprawnienia to dostęp do informacji i historii o posiadanych kredytach, jak również możliwość kategoryzacji, tagowania oraz dodawania komentarzy do operacji w historii.
 
  windows phone mBank windows phone mBank
 

 

Jeżeli jesteście użytkownikami iPhone 6S oraz 6S+, mamy dla Was kolejne udogodnienie, dostosowane do możliwości telefonu. Najnowsza aplikacja mobilna wspiera bowiem obsługę tzw. 3D Touch. Wystarczy, że na pulpicie telefonu wciśniecie mocniej ikonę aplikacji, zostaniecie bezpośrednio przeniesieni do wybranych funkcji (np. wygenerujecie kod dla transakcji BLIK). Akcje, które się tutaj pojawiają są zgodne ze skrótami, które sami zdefiniowaliście na ekranie głównym aplikacji.

 

iOS mBank

 

Pamiętajcie, że jeśli chcecie korzystać z nowych funkcji w aplikacji, musicie pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej!

Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych mBanku.