powrót

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz kolejny, a my razem z nią!

Przed nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem WOŚP będzie zbierać środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych. Zawsze wspieraliśmy ten szczytny cel, ale tym razem zagramy całą naszą mocą! Dlatego przygotowaliśmy szereg rozwiązań ułatwiających dokonywanie wpłat na Orkiestrę i kilka niespodzianek.  Wiemy, że wspólnie z Wami zdziałamy jeszcze więcej. Zobaczcie co specjalnego przygotowaliśmy dla Was już teraz.

Podwajamy zasilenia zrealizowane na rzecz WOŚP

Wasze  wpłaty o nominałach: 10, 20, 50 lub 100 zł zrealizowane na rzecz WOŚP podwoimy. Płacicie 10 zł, my dokładamy kolejne 10 zł, wpłacacie 50 zł, my dokładamy 50 zł, itd. 
Podwajamy tylko pierwsze zasilenie, dlatego warto się postarać. Im więcej wpłacicie na konto Orkiestry, tym więcej my dopłacamy. Wszystkie wpłaty podwoimy automatycznie.

Zasilenia na rzecz WOŚP możecie zrealizować na kilka sposobów

  • wygodnie w aplikacji mobilnej, po kliknięciu w serce WOŚP
  • szybko przez mTransfer na stronie: www.mbank.pl/lp/wosp/, www.wosp.org.pl
  • kartą płatniczą w terminalach w wybranych placówkach oraz w terminalach, które posiadają Wolontariusze WOŚP
  • przez tradycyjny przelew w serwisie transakcyjnym
  • przez przelew z karty kredytowej
  • wygodnie na specjalny numer telefonu  +48 576 262 626


Sprawdź jak wspierać WOŚP

 

Aplikacja Aplikacja Aplikacja

 Graf. Przelew z aplikacji


Karta

To coś wyjątkowego i limitowanego. Tylko teraz macie niepowtarzalną okazję by zamówić kartę ze specjalną grafiką przygotowaną we współpracy z WOŚP. Mamy dla Was tylko 10 tys. kart, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Na specjalnych stronach internetowych

www.mbank.pl/wosp/k

będą dostępne liczniki z aktualną liczbą dostępnych kart. Obserwujcie je koniecznie.

Karta WOŚP

Jest naprawdę piękna!


Przygotowaliśmy coś wyjątkowego również dla nowych klientów


„Razem wspieramy WOŚP”, to promocja która będzie trwała do 21 stycznia 2018 r.
Nowi klienci, którzy otworzą konto w ramach promocji,  mogą skorzystać z Gwarancji niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat oraz Moneyback-a nawet do 650 zł w ciągu 5 miesięcy. Oczywiście w pakiecie przede wszystkim wszystkie zalety związane z wsparciem dla WOŚP:

  • podwoimy wpłaty o nominałach: 10, 20, 50 lub 100 zł zrealizowane na rzecz WOŚP,
  • litowana karta (tylko 5 tys.sztuk)


 Więcej tutaj.

Konto dla Wolontariusza WOŚP

Do promocji będzie można przystąpić tylko do 14 stycznia 2018 r.
Nowi klienci, którzy otworzą konto w ramach promocji, będą mieli szansę zyskać 100 zł premii.
Zasady są proste – wystarczy płacić kartą i logować się do aplikacji mobilnej mBanku.
Dodatkowo na życzenie wyjątkowa, limitowana karta dla Wolontariusza ze specjalną grafiką przygotowaną we współpracy z WOŚP.

Karta dla wolontariusza

 Więcej tutaj.


Ten materiał nie jest ofertą. Podwoimy wyłącznie twoją pierwszą wpłatę na WOŚP, jeśli w dniach od 18.12.2017 do 21.01.2018 przelejesz lub wpłacisz kartą kwotę 10, 20, 50 lub 100 zł. mBank przekaże na WOŚP maksymalnie 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Razem wspieramy WOŚP”, obowiązującej od 18.12.2017 do 28.02.2018, dostępne są na www.mBank.pl/WOŚP.

en materiał nie jest ofertą. Podwoimy wyłącznie twoją pierwszą wpłatę na WOŚP, jeśli w dniach od 18.12.2017 do 21.01.2018 przelejesz lub wpłacisz kartą kwotę 10, 20, 50 lub 100 zł. mBank przekaże na WOŚP maksymalnie 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Razem wspieramy WOŚP”, obowiązującej od 18.12.2017 do 28.02.2018, dostępne są na www.mBank.pl/WOŚP.
Promocja „Lepiej z eKontem – III edycja” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 18.12.2017 r. do 31.03.2018 r. zawrą umowę o prowadzenie indywidualnego rachunku oszczędnościoworozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus (zwanego dalej eKontem promocyjnym) wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku (karta promocyjna) i będą dokonywali transakcji kartami debetowymi lub kredytowymi i/lub płatności telefonem BLIK. Aby otrzymać maksymalny zwrot 130 zł miesięcznie – 4% od płatności kartą i/lub 4% od płatności BLIKIEM – należy dokonać w danym miesiącu kalendarzowym transakcji kartą płatniczą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę w wysokości min. 250 zł, nie anulować transakcji do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana (rozumiane jako zwrot towaru), zapewnić jednorazowy wpływ na eKonto promocyjne w wysokości min. 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może być to przelew z innego rachunku należącego do Uczestnika Promocji, oraz zapewnić w danym miesiącu przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej. Łączna wartość premii za płatności kartą i/lub płatności BLIKIEM w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 650 zł. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania premii określone są w Regulaminie Promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, na stronie www.mBank.pl/lepiej-z-ekontem-3 oraz w placówkach mBanku. Dodatkowo Uczestnik Promocji po spełnieniu warunków uczestnictwa w Promocji otrzymuje na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o eKonto promocyjne gwarancję niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat: za prowadzenie eKonta promocyjnego, wypłaty z bankomatów dokonywane kartą promocyjną, przelewy internetowe w złotówkach oraz kartę promocyjną do eKonta promocyjnego. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta.