Zakończyliśmy współpracę z Miles & More. Zbieraj punkty zamiast mil i odbieraj nagrody.

30 września 2021 r. zakończyliśmy współpracę z Miles & More GmbH i Polskie Linie Lotnicze LOT S.A..

Oznacza to, że od tego czasu, za transakcje kartą kredytową Miles & More nie będziemy Ci naliczać mil premiowych w programie Miles & More.

 

Zamiast tego możesz zyskać nawet 500 zł w promocji.

 

Zapoznaj się z naszą propozycją i zdecyduj, która karta będzie dla Ciebie najlepsza.

Karta kredytowa Mastercard z programem lojalnościowym Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty (inne niż mile) za płatności kartą i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody:

Nazwa Korzyści


World Mastercard
(RRSO 8,3%)

 • limit kredytowy od 3000 do 100 000 zł
 • bezpłatne ubezpieczenie zakupów online w zakresie przedłużonej gwarancji, gwarancji niższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów
 • płacisz kartą i zyskujesz nagrody w programie
  Mastercard® Bezcenne® Chwile za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniesz od 2 do 8 punktów

 

Dodatkowo teraz możesz skorzystać z promocji "Bezcenne prezenty"

 • nie zapłacisz za wydanie karty
 • zyskasz 20 000 punktów w programie
  Mastercard® Bezcenne® Chwile, które możesz wymienić m.in. vouchery o łącznej wartości 300 zł np. na wyjazd ze Slowhopem lub na zakupy w Empik, RTV EURO AGD czy na Allegro. Wystarczy, że zapłacisz kartą za zakupy na łączną kwotę 500 zł. Zrób to w ciągu 45 dni od wydania karty, jednak nie później niż do 28.02.2022 r.


World Mastercard Intensive
(RRSO 8,3%)

Karta tylko dla posiadaczy mKonta Intensive

 • limit kredytowy od 3000 do 200 000 zł
 • bezpłatne ubezpieczenie zakupów online w zakresie przedłużonej gwarancji, gwarancji niższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • płacisz kartą i zyskujesz nagrody w programie
  Mastercard® Bezcenne® Chwile za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniesz od 2 do 8 punktów

 

Dodatkowo teraz możesz skorzystać z promocji "Bezcenne prezenty"

 • nie zapłacisz za wydanie karty
 • zyskasz 20 000 punktów w programie
  Mastercard® Bezcenne® Chwile, które możesz wymienić m.in. vouchery o łącznej wartości 500 zł np. na wyjazd ze Slowhopem lub na zakupy w Empik, RTV EURO AGD czy na Allegro. Wystarczy, że zapłacisz kartą za zakupy na łączną kwotę 500 zł. Zrób to w ciągu 45 dni od wydania karty, jednak nie później niż do 28.02.2022 r.

 

Co się stanie, jeśli nie zamienię karty Miles & More na inną?

Nie musisz zamieniać karty MIles & More na inną. Nadal możesz korzystać ze swojego dotychczasowego limitu kredytu.

Co dalej z programem Miles & More?

Nadal pozostaniesz uczestnikiem programu Miles & More.

Liczbę swoich mil i ich ważność sprawdzisz na swoim koncie na stronie programu lub w newsletterze od partnera.

 

Wykorzystaj je i wymieniaj na nagrody. Regulamin programu Miles & More

Koszt kredytu:

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej World Mastercard wydanej w ramach Promocji „Bezcenne prezenty”. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 8,30%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 241,87 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 241,87 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 1 241,87 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 6.10.2021 r.


Nota prawna:

To nie jest oferta. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i Klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie Promocji „Bezcenne prezenty”.

Promocja „Bezcenne prezenty” trwa od 7.10.2021 r. do 28.02.2022 r. Możesz uczestniczyć w promocji, jeśli jesteś osobą fizyczną o pełnej zdolności do czynności prawnych i w czasie od 7.10.2021 r. do 19.01.2022 r. złożysz wniosek i będziesz miał wydaną nową Kartę World Mastercard lub World Mastercard Intensive lub zmienisz swoją dotychczasową kartę kredytową na Kartę w promocji, którą wykonasz Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 500 zł. Transakcje bezgotówkowe muszą zostać wykonane w ciągu 45 dni od wydania Karty, jednak nie później niż do 28.02.2022 roku.

Nagrodami w Promocji są:

- brak opłaty za wydanie Karty

- 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, jeśli wybierzesz kartę World Mastercard

- 33 400 punktów w programie Bezcenne Chwile, jeśli wybierzesz kartę World Mastercard Intensive.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagród są opisane w regulaminie Promocji „Bezcenne prezenty”, znajdującym się na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/karty/bezcenne-prezenty-do-28-02-2022.pdf.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat