mOkazje to oferty znanych sklepów i partnerów. Wybierasz mOkazje, płacisz z mBankiem a część pieniędzy wraca na Twoje konto. Listę swoich mOkazji znajdziesz w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Sprawdź swoje mOkazje już dziś i zyskaj zwrot części wydanej kwoty za swoje zakupy.


mOkazje - zbieraj pieniądze za zakupy

Znane i lubiane marki

mOkazje to świetne oferty znanych marek i sieci sklepów dostępne w serwisie transakcyjnym mBanku. 

Co tydzień coś nowego

Przeglądaj mOkazje na popularne produkty i marki. Korzystaj, póki są - co tydzień mamy nowe oferty!

Oddajemy pieniądze

Zwrot części wydatków trafia prosto na Twoje konto,
o wszystkim poinformujemy Cię sms'em.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w systemie transakcyjnym w Pasażu lub w aplikacji mobilnej

Wybieraj spośród naszych propozycji
i zapoznaj się ze szczegółami mOkazji, które Cię interesują

Zrób zakupy z mOkazją, zapłać kartą lub mTransferem, a otrzymasz SMS potwierdzający transakcję. W ciągu 60 dni od jej zaksięgowania, część wydanej kwoty wróci na Twoje konto.

Jak korzystać z mOkazji?

W regulaminie promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku” podaliśmy błędną wartość, do której zwrot jest wolny od podatku. Zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym wartość ta wynosi do 2 000 zł, a nie do 760 zł (§4 ust. 12 regulaminu).
Jednocześnie maksymalna wysokość jednorazowo naliczonego Moneyback w ramach jednej transakcji nie może przekroczyć kwoty 2.000 zł. Jeżeli wartość należnego Uczestnikowi Promocji Moneyback przekroczy 2.000 zł wówczas kwota Moneyback przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. (§4 ust. 8 regulaminu).

Zostań Partnerem mOkazji

Reprezentujesz sklep lub firmę usługową? Dołącz do mOkazji:

  • zdobędziesz nowych klientów
  • otrzymasz wsparcie w monitorowaniu efektów współpracy

Masz pytania? Wyślij maila: mOkazje.wspolpraca@mbank.pl

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w systemie transakcyjnym mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku dostępny na www.mBank.pl/mOkazje. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.