Analitycy

Grupa mBanku i jej wyniki są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, banki i brokerów. Obecnie mBank znajduje się na liście obserwacyjnej kilkunastu krajowych i zagranicznych instytucji, których analitycy wydają swoje rekomendacje dla akcji mBanku.

Lista analityków opisujących bank i ich rekomendacji jest przedstawiona poniżej (wg stanu na 09.08.2022 r.):

 

Instytucja Analityk Kontakt Rekomendacja Cena docelowa
Citi Research Andrzej Powierża andrzej.powierza@citi.com Neutral 297,0
DM BOŚ Michał Sobolewski m.sobolewski@bossa.pl Sell 472,3
PKO Securities Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl Buy 287,0
Erste Group Łukasz Jańczak Lukasz.Janczak@erstegroup.com Hold 452,8
IPOPEMA Marta Czajkowska-Bałdyga marta.czajkowska-baldyga@ipopema.pl Sell 180,7
Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl - -
Pekao Investment Banking Michał Fidelus Michal.Fidelus@pekao.com.pl Sell 318,0
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimic sikimic@rcb.at Buy 281,0
Santander Brokerage Kamil Stolarski kamil.stolarski@santander.pl Buy 393,0
Societe Generale Anubhav Srivastava anubhav.srivastava@sgcib.com Hold 245,0
Trigon Dom Maklerski Maciej Marcinowski maciej.marcinowski@trigon.pl Buy 345,0
Wood&Company Marta Jeżewska-Wasilewska marta.jezewska-wasilewska@wood.com Buy 342,7


Podsumowanie rekomendacji

Średnia cena docelowa   328,6
Kupuj 5 45,5%
Trzymaj 3 27,3%
Sprzedaj 3 27,3%
Ogółem 11 100,0%