Analitycy

Grupa mBanku i jej wyniki są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, banki i brokerów. Obecnie mBank znajduje się na liście obserwacyjnej kilkunastu krajowych i zagranicznych instytucji, których analitycy wydają swoje rekomendacje dla akcji mBanku.

Lista analityków opisujących bank i ich rekomendacji jest przedstawiona poniżej (wg stanu na 18.05.2021 r.):

 

Instytucja Analityk Kontakt Rekomendacja Cena docelowa
Citi Research Andrzej Powierża andrzej.powierza@citi.com Neutralnie 238,0
Deutsche Bank Kazim Andac kazim.andac@db.com - -
DM BDM Michał Fidelus michal.fidelus@bdm.com.pl Trzymaj 192,0
DM BOŚ Michał Sobolewski m.sobolewski@bossa.pl Kupuj 268,3
Dom Maklerski PKO BP Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl Kupuj 259,0
Erste Group Tomasz Duda tomasz.duda@erstegroup.com Czasowo wstrzymana 132,5
Haitong Bank Marta Czajkowska-Bałdyga marta.czajkowska-baldyga@haitongib.com Neutralnie 187,9
IPOPEMA Łukasz Jańczak lukasz.janczak@ipopema.pl Trzymaj 166,8
BofA Merrill Lynch Olga Veselova olga.veselova@baml.com Czasowo wstrzymana -
Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl - -
Pekao Investment Banking Jerzy Kosiński Jerzy.Kosinski2@pekao.com.pl Trzymaj 154,9
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimic sikimic@rcb.at Trzymaj 218,0
Santander Biuro Maklerskie Kamil Stolarski kamil.stolarski@santander.pl Sprzedaj 174,0
Societe Generale Anubhav Srivastava anubhav.srivastava@sgcib.com Trzymaj 210,0
Trigon Dom Maklerski Maciej Marcinowski maciej.marcinowski@trigon.pl Trzymaj 220,0
Wood&Company Marta Jeżewska-Wasilewska marta.jezewska-wasilewska@wood.com Kupuj 316,3


Podsumowanie rekomendacji

Średnia cena docelowa   210,6
Kupuj 3 21,4%
Trzymaj 9 64,3%
Sprzedaj 2 14,3%
Ogółem 14 100,0%