Analitycy

Grupa mBanku i jej wyniki są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, banki i brokerów. Obecnie mBank znajduje się na liście obserwacyjnej kilkunastu krajowych i zagranicznych instytucji, których analitycy wydają swoje rekomendacje dla akcji mBanku.

Lista analityków opisujących bank i ich rekomendacji jest przedstawiona poniżej (wg stanu na 07.05.2020 r.):

 

Instytucja Analityk Kontakt Rekomendacja Cena docelowa
Citi Research Andrzej Powierża andrzej.powierza@citi.com Sprzedaj 190,0
Deutsche Bank Kazim Andac kazim.andac@db.com - -
DM BDM Michał Fidelus michal.fidelus@bdm.com.pl Sprzedaj 179,0
DM BOŚ Michał Sobolewski m.sobolewski@bossa.pl Sprzedaj 176,7
Dom Maklerski PKO BP Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl Sprzedaj 180,0
Erste Group Tomasz Duda tomasz.duda@erstegroup.com Czasowo wstrzymana -
Haitong Bank Marta Czajkowska-Bałdyga marta.czajkowska-baldyga@haitongib.com Sprzedaj 179,0
IPOPEMA Łukasz Jańczak lukasz.janczak@ipopema.pl Trzymaj 320,7
BofA Merrill Lynch Olga Veselova olga.veselova@baml.com Czasowo wstrzymana -
Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl - -
Pekao Investment Banking Jerzy Kosiński jerzy.kosinski@pekaoib.pl Sprzedaj 343,0
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimic sikimic@rcb.at Redukuj 197,0
Santander Biuro Maklerskie Kamil Stolarski kamil.stolarski@santander.pl Sprzedaj 356,0
Societe Generale Anubhav Srivastava anubhav.srivastava@sgcib.com Trzymaj 235,0
Trigon Dom Maklerski Maciej Marcinowski maciej.marcinowski@trigon.pl Sprzedaj 173,0
Wood&Company Marta Jeżewska-Wasilewska marta.jezewska-wasilewska@wood.com Trzymaj 374,3


Podsumowanie rekomendacji

Średnia cena docelowa 242,0
Kupuj 0 0,0%
Trzymaj 3 25,0%
Sprzedaj 9 75,0%
Ogółem 12 100,0%