Analitycy

Grupa mBanku i jej wyniki są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, banki i brokerów. Obecnie mBank znajduje się na liście obserwacyjnej kilkunastu krajowych i zagranicznych instytucji, których analitycy wydają swoje rekomendacje dla akcji mBanku.

Lista analityków opisujących bank i ich rekomendacji jest przedstawiona poniżej (Wg stanu na 30.11.2021 r.):

 

Instytucja Analityk Kontakt Rekomendacja Cena docelowa
Citi Research Andrzej Powierża andrzej.powierza@citi.com Neutralnie 332,0
DM BOŚ Michał Sobolewski m.sobolewski@bossa.pl Kupuj 268,3
Dom Maklerski PKO BP Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl Kupuj 357,0
Erste Group Łukasz Jańczak lukasz.janczak@erstegroup.com Sprzedaj 132,5
IPOPEMA Marta Czajkowska-Bałdyga marta.czajkowska-baldyga@ipopema.pl Kupuj 405,4
Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl - -
Pekao Investment Banking Michał Fidelus michal.fidelus@pekao.com.pl Sprzedaj 352,3
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimic sikimic@rcb.at Trzymaj 218,0
Santander Biuro Maklerskie Kamil Stolarski kamil.stolarski@santander.pl Sprzedaj 257,0
Societe Generale Anubhav Srivastava anubhav.srivastava@sgcib.com Sprzedaj 450,0
Trigon Dom Maklerski Maciej Marcinowski maciej.marcinowski@trigon.pl Sprzedaj 380,0
Wood&Company Marta Jeżewska-Wasilewska marta.jezewska-wasilewska@wood.com Kupuj 385,0


Podsumowanie rekomendacji

Średnia cena docelowa   321,6
Kupuj 4 36,4%
Trzymaj 2 18,2%
Sprzedaj 5 45,5%
Ogółem 11 100,0%