W związku z decyzją RPP z dnia 17-03-2020 dotyczącą obniżki stóp procentowych wnioski o kredyt w promocji „Prezent od mBanku” będą uruchamiane z oprocentowaniem 9%.

 
Wymień swoją kartę kredytową na nową kartę Visa i wygraj prezent

Teraz za wydanie karty kredytowej Visa Classic lub Visa Premium (RRSO 10,50%) nic nie zapłacisz, a dodatkowo możesz otrzymać bon podarunkowy.

Weź udział w konkursie i odpowiedz na proste pytanie: Co kupisz swoją nową kartą kredytową Visa i dlaczego?

Do wygrania jest:

 

 •  

  150 bonów o wartości 100 zł na Allegro z kartą Visa Classic

 •  

  150 bonów o wartości 100 zł na stacje Circle z kartą Visa Classic

 •  

  150 bonów o wartości 200 zł na Allegro z kartą Visa Premium

 •  

  150 bonów o wartości 200 zł na stacje Circle z kartą Visa Premium

Konkurs „Prezent od mBanku” trwa od 16.01.2020 r. do 31.03.2020 r.

Zobacz jakie to proste:

Złóż wniosek o zmianę typu karty i zaznacz, że przystępujesz do konkursu.

 

Kartę otrzymasz bez opłaty za wydanie.

Odpowiedz krótko na pytanie konkursowe (max. 150 znaków)

 

Co kupisz swoją nową kartą kredytową Visa i dlaczego?

Zaznacz na wniosku, który bon podarunkowy wybierasz:

Allegro czy Circle.

Komisja konkursowa wybierze autorów najciekawszych odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone 17.04.2020 r. Bon podarunkowy w formie kodu alfanumerycznego zostanie wysłany za pośrednictwem serwisu transakcyjnego oraz SMSem na numer telefonu zarejestrowany w Banku.

Bony podarunkowe ważne są do 31.03.2021 r.

Koszt kredytu:

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej mBanku Visa Premium wydanej w ramach Konkursu „Prezent od mBanku”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 10,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 56 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 61 084,12 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 684,12 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 4 684,12 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 05.12.2019 r.

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Konkurs „Prezent od mBanku” trwa od 16.01.2020 r. do 31.03.2020 r. Konkursem objęte są karty Visa Classic i Visa Premium. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, będąca klientem mBanku SA, która posiada kartę kredytową w mBanku co najmniej od 6 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia Konkursu i umowa karty nie została wypowiedziana przez żadną ze stron. Warunkiem otrzymania karty kredytowej oraz bonu podarunkowego w ramach Konkursu jest: złożenie wniosku o zmianę typu karty w czasie trwania Konkursu; zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Konkursu oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Na wniosku, o zmianę typu karty Uczestnik Konkursu będzie miał do wyboru jeden z dodatkowych benefitów zaproponowanych przez Bank. Wybór benefitu jest uzależniony od typu karty wybranej przez Uczestnika Konkursu. Zasady wyboru benefitu określa Regulamin Konkursu.

 

Komisja konkursowa nagrodzi 600 najciekawszych odpowiedzi, po 150 Laureatów Konkursu w ramach każdego z wybranych benefitów. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. zaś zasady Konkursu są określone w Regulaminie Konkursu „Prezent od mBanku” dostępnych na stronie www.mbank.pl/lp/prezent-od-mbanku/.