Otwórz konto Junior z kartą dla najmłodszych poniżej 13 lat. Spełnij marzenie swojego dziecka o pierwszej karcie, jednocześnie rozwijając jego wiedzę o finansach.

 

Konto z kartą dla dziecka to:

Poinformujemy Cię, gdy Twoje dziecko skorzysta z karty. Wystarczy, że włączysz powiadomienia push. Wszystkie płatności będą też widoczne w Twojej historii.

 

Sam decydujesz, jaki dzienny limit płatności jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Na start wynosi on 50 zł.

Konto dla studenta z możliwością sprawdzenia stanu konta

Pieniądze są bezpieczne, gdy są na koncie, a nie w kieszeni.

 

Konto dla dziecka z dostępem do banku przez 24h

eKonto Junior to Twój osobny rachunek. Dziecko może wydać tylko kwotę, którą na niego przelejesz i nie ma dostępu do Twoich pieniędzy.

Zobacz, co masz za 0 zł
 

 •  

  otwarcie i prowadzenie rachunku

 •  

  karta do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 •  

  wypłaty dowolnych kwot z bankomatu w Polsce.

  Otwierając rachunek możesz też zamówić kolorową opaskę płatniczą. Jednorazowy koszt jej wydania to 25 zł.

zero złotych

Otwórz eKonto Junior dla Twojego dziecka.

 •  

  W prezencie dostaniesz voucher 100 zł na zakupy w Intersport.

 •  

  Nowa piłka, a może koło do pływania? Sami zdecydujecie, na co je wydacie.

 •  

  Promocja tylko dla klientów Intensive trwa do 31.08.2020

Pozostała ilość voucherów w promocji:

1 936

Wprowadź dziecko w świat finansów

 •  

  otwórz konto online - potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka,

 •  

  aktywuj kartę dla dziecka w Twoim serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej,

 •  

  ustalcie razem PIN do karty.

   

  Na www.mbank.pl/junior przygotowaliśmy zabawę, która pomoże Twojemu dziecku przygotować się do używania karty w prawdziwym świecie.

Wybierzcie zdjęcie na kartę lub kolor opaski do eKonta Junior

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Kto jest posiadaczem eKonta Junior?

  • Posiadaczem konta jest rodzic. Może on dysponować eKontem Junior tak, jak każdym innym swoim rachunkiem. Konto jest widoczne na jego liście rachunków w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 •  

  Jak mogę kontrolować, co dzieje się na koncie?

  • eKonto Junior to Twój osobny rachunek, który widzisz na swoim profilu. Masz pełen wgląd w historię wszystkich transakcji. Dodatkowo, jeśli włączysz powiadomienia push w aplikacji, możesz dostawać informację za każdym razem, gdy dziecko użyje karty.

 •  

  Czy mogę ustalić limity na karcie dziecka?

  • Tak. Możesz w pełni kontrolować wydatki Twojego dziecka przez ustawienie dziennego limitu transakcji oraz wypłat z bankomatów. Limit startowy wynosi 50 zł. Maksymalny limit, który możesz ustawić na tej karcie to 500 zł.

 •  

  Czy eKonto Junior na pewno jest darmowe?

  • Tak. Założenie, prowadzenie i korzystanie z eKonta Junior jest całkowicie darmowe. Dziecko otrzyma też bezpłatnie kartę do konta ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wypłaty z bankomatów w Polsce również są za darmo.

Nota prawna

 

Promocja

To nie jest oferta.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Promocji „eKonto Junior z prezentem” obowiązuje od 15.07.2020 r. do 31.08.2020 r. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która spełnia łącznie następujące warunki: 1) posiada w banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mKonto Intensive, 2) w okresie obowiązywania Promocji złoży wniosek o eKonto Junior dla swojego dziecka wraz z wnioskiem o Kartę oraz podpisze Umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych oraz  „Regulamin rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” 3) przystąpi do Promocji i zaznaczy na wniosku o eKonto Junior dla swojego dziecka, oświadczenie o treści: „Zapoznałem się z Regulaminem Promocji i wyrażam zgodę na wzięcie w niej udziału”. Nagrodą dla Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki, jest elektroniczna karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach INTERSPORT do 30.09.2020. Uczestnik Promocji otrzyma elektroniczną kartę podarunkową smsem, który zostanie wysłany na numer telefonu zarejestrowany w banku w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków Promocji. Liczba elektronicznych kart podarunkowych dostępnych w Promocji jest ograniczona. Wynosi łącznie 2000 dla wszystkich Uczestników Promocji. W każdy dzień roboczy bank aktualizuje dostępną liczbę elektronicznych kart podarunkowych – do ich wyczerpania. Informacje są dostępne na stronie: https://www.mbank.pl/lp/junior-z-prezentem/

 

mKonto Intensive

mBank zajął I miejsce w rankingu Bankiera „Najlepsze konta premium – maj 2019” dostępnym na www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-premium-maj-2019-7678900.html. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 7000 zł miesięcznie lub łącznej kwocie depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto, znajdziesz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/.

 

Bezpłatne są 3 przelewy ekspresowe w miesiącu. Czwarty i kolejne kosztują 5 zł.

 

 

ekonto Junior

Szczegóły na temat ekonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.