Google Play (Android)

 

App Store (iOS - Apple)

 

AppGallery dla telefonów Huawei

Pamiętaj! Nigdy nie korzystaj z kodów QR wysyłanych w wiadomościach e-mail lub sms oraz uważaj na skanowanie kodów QR dostępne w przestrzeni publicznej, czy przekazanych przez komunikatory.

Dla Twojego bezpieczeństwa wyłącz funkcję automatycznego skanowania kodów w telefonie. Dzięki temu będziesz mieć kontrolę nad tym jaką stronę otwierasz.

Przeczytaj więcej o bezpiecznym korzystaniu z kodów QR

Otwórz konto w 3 prostych krokach

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak mogę zeskanować kod QR?

  • W niektórych modelach telefonów wystarczy, że zrobisz zdjęcie umieszczonego na tej stronie kodu QR. Możesz także pobrać aplikację do skanowania kodów QR ze sklepu:

    

    

Nota prawna:
To nie jest oferta.
Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.
eKonto możliwości to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty kartą na dowolną kwotę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące eKonta możliwości są umieszczone w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnym na www.mBank.pl/m
eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 350 zł transakcji nią w miesiącu (lub 7 zł przy braku spełnienia tego warunku), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.
mKonta Intensive: szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto oraz kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 10 000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynosi minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie.