Skorzystaj z pakietu w ramach akcji specjalnej od 01.06.2022 r. do 30.09.2022 r.

Zaplanuj swoją podróż z mBankiem i wybierz się na wakacje z Pakietem wakacyjnych korzyści. Z nami Ci się to opłaci.

Wiemy, że udane wakacje, zależą od wielu rzeczy. Niezależnie od kierunku Twojej podróży liczy się:

 • bezpieczeństwo,
 • mądre zarządzanie wakacyjnym budżetem, aby jak najwięcej zostało na przyjemności,
 • umiejętność radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Dobrze wiedzieć, jak podróżować, by mieć spokojną głowę na urlopie i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne - wypoczynku. Chcemy Ci towarzyszyć podczas wakacji, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet wakacyjnych korzyści. Jest on dla Ciebie za darmo.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w Pakiecie.

Nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę. O pewne rzeczy mogę zadbać wcześniej.

więcej

 Gdziekolwiek jestem, wiem, jak uniknąć  dodatkowych opłat.

 

więcej

 Mam spokojną głowę. Na wakacjach mogę myśleć tylko o wakacjach.

więcej

Wiem, że mój bank pomoże mi w nagłej potrzebie na wakacjach.

 

więcej

Miło mi, gdy od swojego banku dostaję coś więcej.

 

więcej

Jak skorzystać z pakietu?

Wystarczy aktywna usługa wielowalutowa.
Włącz usługę wielowalutową już dziś!

wypełnij poniższy wniosek

 

włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

sprawdź

Co poza dostępem do Pakietu daje Ci usługa wielowalutowa?

 

Po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie  swoją kartą do konta.

 

Płać i wypłacaj pieniądze za granicą jeszcze bezpieczniej z nowymi usługami DCC i Surcharge. 

 

Uruchom i korzystaj z usługi bezpłatnie.

Masz już usługę wielowalutową?

Na ten moment nie musisz robić nić więcej. Wszystkie korzyści w ramach Pakietu są dla Ciebie dostępne od 1.06.2022 r.

 
Korzystam z podpowiedzi

O czym pamiętać przed wyjazdem? Jak zadbać o bezpieczeństwo? Na te i wiele innych pytań podsuniemy Ci ciekawe rozwiązania - Zajrzyj tutaj.

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Z czego się składa Pakiet wakacyjnych korzyści?

  • Pakiet wakacyjnych korzyści to produkty i usługi, które mogą Ci się przydać podczas podróży. Znajdziesz w nim wiele korzyści, takich jak bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą, tańsze płatności kartą za granicą oraz zniżki i niespodzianki.  Aby korzystać z Pakietu, wystarczy aktywna usługa wielowalutowa. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo.

 •  

  Dla kogo jest Pakiet wakacyjnych korzyści?

  • Pakiet jest dla wszystkich klientów mBanku, którzy wybierają się na wakacje. Aby korzystać z Pakietu, wystarczy aktywna usługa wielowalutowa. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo.

 •  

  Co muszę zrobić, by korzystać w Pakietu?

  • W pierwszej kolejności, aby korzystać z Pakietu, wystarczy aktywna usługa wielowalutowa. Jeśli jej nie masz, możesz ją włączyć wygodnie w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Zarówno Pakiet, jak i usługa wielowalutowa są dla Ciebie za darmo. Jeśli chcesz korzystać z konkretnych produktów lub niespodzianek w ramach pakietu, potrzebujemy abyś złożył odpowiedni wniosek np. o ubezpieczenie ze zniżką, albo premię dla podróżujących. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie, przy opisie poszczególnych korzyści.

 •  

  Czy za Pakiet pobierana jest opłata?

  • Za Pakiet nie pobieramy żadnej opłaty. Za usługę wielowalutową, którą musisz mieć aktywną, aby korzystać z Pakietu również nie pobieramy opłaty. Wystarczy, że włączysz ją wygodnie w swojej aplikacji mobilnej, a otrzymasz dostęp do wielu korzyści i niespodzianek w ramach Pakietu.

To nie jest oferta. Akcja specjalna skierowana jest do klientów mBank. S.A. Możesz z niej skorzystać od 01.06.2022 r do 30.09.2022r. Z pakietem zyskujesz 0,5% prowizji za przewalutowanie na usłudze wielowalutowej, darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz zniżki na ubezpieczenie podróży, życia i zdrowia, nieruchomości, auta a także zniżki w ramach mOkazji i wakacyjną premia dla podróżujących za płatności kartą Visa i Mastercard za granicą.

Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

Przy transakcjach bezgotówkowych i wypłatach gotówki kartą, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji. Prowizja (łącznie z marżą) to 5,9% od wartości transakcji lub 0,5% dla transakcji kartą z włączoną usługą wielowalutową w ramach pakietu wakacyjnych korzyści od mBanku. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek