Jak bezpiecznie kupować w sieci, aby przedświąteczne e-zakupy były bezpieczne?

10
.
04
.
2019
Jak bezpiecznie kupować w sieci, aby przedświąteczne e-zakupy były bezpieczne?

Zakupy internetowe są już standardem. Wynika to przede wszystkim z oszczędności czasu, większej dostępności towarów, dostępność oferty przez całą dobę, przejrzystości strony czy np. sposobu dostawy. Takie zakupy są doskonałą alternatywą do tych stacjonarnych - szczególnie przed świętami. Jesteśmy wtedy zabiegani, mamy Jak bezpiecznie kupować w sieci, aby e-zakupy były faktycznie tańsze, szybsze i przede wszystkim BEZPIECZNE?


Zobacz infografikę.

 


Pamiętaj!
Specjaliści CyberRescue monitorują sieć internetową 24h na dobę i na bieżąco informują Cię, o zdarzeniach, na które musisz uważać.


Jak możesz włączyć usługę CyberRescue?
To proste. Wypełnij wniosek lub zadzwoń na mLinię.


 

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Szczegóły dotyczące usługi CyberRescue zawiera „Regulamin świadczenia usługi CyberRescue” dostępny na www.mbank.pl/pdf/ind/uslugi/regulamin-swiadczenia-uslugi-cyberrescue.pdf. Podmiotem świadczącym Usługę CyberRescue jest CyberRescue Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. W celu zawarcia Umowy konieczne są akceptacja i złożenie Wniosku za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Banku lub w drodze telefonicznej za pośrednictwem Banku. W celu zawarcia i wykonania Umowy niezbędne jest podanie przez Klienta danych w zakresie określonym w Polityce Prywatności.

Warunkiem zawarcia Umowy jest: 

  1. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
  2. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.