Nasze działy

Bankowość korporacyjna

Zapewniamy pełną obsługę finansową firmom z sektora MSP i korporacjom – od prowadzenia rachunku bieżącego, po finansowanie działalności czy inwestowanie Doradzamy i odpowiadamy na potrzeby klientów korporacyjnych na każdym etapie rozwoju ich przedsiębiorstwa. Mamy ponad 19 tys. klientów korporacyjnych i pracujemy nad tym, by liczba ta stale rosła.

Bankowość detaliczna

Obsługujemy ponad 5 mln klientów detalicznych, którym zapewniamy wygodny dostęp do finansów online, mobilnie oraz w sieci ponad 130 placówek stacjonarnych. Codziennie pracujemy nad rozwojem produktów i usług, by klienci mogli korzystać z banku jeszcze wygodniej, szybciej i bezpieczniej.

Risk

Zajmujemy się niezwykle istotnym z perspektywy banku procesem wewnętrznym. Poprzez zidentyfikowanie potencjalnego ryzyka działalności finansowej i zarządzanie nim zapewniamy właściwy poziom bezpieczeństwa i rentowności banku.

IT

W mBanku – pierwszym internetowym banku w Polsce, ikonie mobilności, wciąż chcemy być liderem w zakresie rozwiązań technologicznych. Nasze projekty informatyczne i autorskie aplikacje budujemy i rozwijamy właśnie w departamentach obszaru IT.

Contact Center.

W Contact Center mBanku zajmujemy się szeroko pojętą obsługa klientów – wyjaśnieniem oferty czy pomocą przy realizacji codziennych spraw bankowych.  Klienci mogą porozmawiać z nimi nie tylko standardowo przez telefon, ale także na czacie, mailowo czy łącząc się z ekspertem banku na video.

Inne obszary

Bank to nie tylko detal, korporacja czy Call Center. To także szereg departamentów pomocniczych, takich jak marketing, HR, księgowość czy PR. W naszym zespole znajdziesz ekspertów z wielu dziedzin, ale także osoby zaczynające swoja karierę zawodową.. Chcesz do nas dołączyć? Zapisz się na newsletter i sprawdzaj regularnie nasze oferty pracy.

Ludzie w mBanku

na temat Malwina Borucińska - Specjalista doradca klienta ds. MSP
Oddział Korporacyjny Toruń

Malwina Borucińska - Specjalista doradca klienta ds. MSP
Oddział Korporacyjny Toruń

Do działania nakręca mnie chęć podejmowania nowych, bardziej wymagających zadań i udawadniania sobie i innym, że potrafię sobie z nimi radzić. Większość z nas narzeka, że otrzymane zadania są zbyt ambitne tylko wtedy gdy sobie z nimi nie radzi. Natomiast gdy je realizuje, osiąga niesamowitą satysfakcję! Myślę, że to właśnie dlatego warto walczyć do samego końca.
na temat Łukasz Kościński - kierujący Centrum Usług Finansowych
Oddział Bankowości Detalicznej Gliwice

Łukasz Kościński - kierujący Centrum Usług Finansowych
Oddział Bankowości Detalicznej Gliwice

Do pracy nakręca mnie dążenie do perfekcji, ludzie zmotywowani i nastawieni na osiąganie celów, zdrowa rywalizacja, podtrzymywana dzięki licznym konkursom organizowanym w mBank. Uważam, że w mBank mamy topową, bardzo dobrze przygotowaną merytorycznie kadrę.
na temat Małgorzata Nowak - Główny specjalista analityk sprzedażowy ds. MSP
Oddział Korporacyjny Poznań 

Małgorzata Nowak - Główny specjalista analityk sprzedażowy ds. MSP
Oddział Korporacyjny Poznań 

Do działania w mBank najbardziej nakręcają mnie ludzie – mój staż w  „m” to 11 lat. Przez cały okres miałam szczęście spotykać zaangażowanych, empatycznych i doświadczonych profesjonalistów, tworzących zespół na miarę XXI wieku. Ducha współpracy czuje się na wielu poziomach: począwszy od wydziałów operacyjnych jednostek, przez środowisko analityczne, na szczeblu decyzyjnym kończąc.
na temat Tomasz Boiński - Ekspert ds. zarządzania projektami/Kierownik projektu
Departament Rozwoju i Utrzymania Portfela Aplikacji A

Tomasz Boiński - Ekspert ds. zarządzania projektami/Kierownik projektu
Departament Rozwoju i Utrzymania Portfela Aplikacji A

Lubię rozwiązywać problemy i realizować ambitne cele. W obszarze IT w mBanku jest to możliwe na co dzień - jest to otoczenie, w którym ciągłe zmiany są nieuniknione. Najwięcej wiedzy i doświadczenia czerpię właśnie z różnorodności i ciągłych zmian – stale pojawiają się nowe tematy. Każdy dzień przynosi coś nowego.
na temat Łukasz Kulczyk - Specjalista inżynier
Departament Infrastruktury i Aplikacji Ogólnoorganizacyjnych

Łukasz Kulczyk - Specjalista inżynier
Departament Infrastruktury i Aplikacji Ogólnoorganizacyjnych

Do aktywnego działania motywują mnie wyzwania, które spotykam każdego dnia oraz efekt końcowy, na który pracują wszyscy w mBanku. Ponadto zespół, w którym pracują wyjątkowe osoby. Wyróżniają się inicjatywą, aktywnością na spotkaniach i w projektach. Zawsze staramy się znaleźć kreatywne rozwiązanie problemu, zespół nie boi się podejmować ryzyka.
na temat Aleksandra Kubalska, Z-ca DyrektoraCentrum
Usług Finansowych
LB Manufaktura

Aleksandra Kubalska, Z-ca DyrektoraCentrum
Usług Finansowych
LB Manufaktura

Do działania nakręca mnie zespół, z którym pracuję i niesamowita atmosfera w pracy, dzięki której każdy dzień daje mi poczucie satysfakcji. Pracuję z osobami zaangażowanymi, odpowiedzialnymi, którzy cenią sobie otwartą komunikację, projekty z nimi to wielka przyjemność.