mBank

Zostań klientem

Serwis demonstracyjny w wersji z hasłami jednorazowymi

sprawdź

 

Serwis demonstracyjny w wersji z kodami SMS

sprawdź

Demonstracyjny serwis transakcyjny

Zapraszamy do demonstracyjnego serwisu transakcyjnego, który pozwoli Ci poznać możliwości jakie daje internetowy dostęp do produktów w mBanku (rachunków bieżących, terminowych, kredytu, karty kredytowej).

Zobacz jak prosto zarządzać swoimi pieniędzmi: wykonywać przelewy, zakładać lokaty, spłacać kredyty, kontrolować płatności kartą i dokonywać wiele innych operacji finansowych.

Funkcjonalność serwisu demonstracyjnego odpowiada rzeczywistemu internetowemu serwisowi transakcyjnemu mBanku. W serwisie demonstracyjnym możesz również sprawdzić dwa sposoby autoryzacji stosowane w mBanku: hasła jednorazowe oraz kody SMS. Dodatkowo dla ułatwienia poruszania się po wersji demonstracyjnej, umieściliśmy w niej dodatkowe funkcje demo (zgrupowane w pasku umieszczonym na dole ekranu):

  • dodatkowy opis ekranu, na którym się aktualnie znajdujesz i podpowiedź dalszego kroku,
  • Wypełnij danymi - naciśnięcie tego przycisku automatycznie wypełni przykładowymi danymi wszystkie pola formularza na stronie,
  • Napisz do nas - Żaden serwis nie jest doskonały. Jeśli masz nowe pomysły, sugestie, podziel się nimi z nami przy pomocy formularza wiadomości.

Uwaga: Wszystkie dane prezentowane w serwisie demonstracyjnym są fikcyjne

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki "cookies".

Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki - więcej

X