mBank nagrodzony za najlepszą krajową bankowością prywatną w 2024 roku oraz za najlepszą usługę indywidualnego zarządzania portfelami.

Jury konkursu doceniało znaczącą w tym roku liczbę nowych inicjatyw, które wspierały szeroki rozwój naszej bankowości prywatnej. W szczególności były to nowe rozwiązania w usłudze zarzadzania aktywami na zlecenie, intensywne prace w zakresie promowania zrównoważonych finansów ESG, rozwój usługi planowania majątku i sukcesji czy wiele inicjatyw edukacyjnych dla klientów, dostępnych online.

 

 

Wyróżniono także nowość w rozwiązaniach cyfrowych. Jest nią moduł prezentacji portfela inwestycji klientów. Dostarczamy w nim naszym klientom na bieżąco informacji o stopach zwrotu czy dywersyfikacji portfeli.

Otrzymaliśmy tytuł Best Private Bank in Poland 2023!

Po raz kolejny nasz private banking został doceniony w prestiżowym, międzynarodowym konkursie. Nad jego organizacją czuwał brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Managementwydawany przez grupę Financial Times.

Według profesjonalistów z branży wyróżniliśmy się między innymi doskonałymi wynikami inwestycyjnymi, świetnymi relacjami z klientami. Doceniono także raportowanie inwestycyjne i zaangażowanie w ESG.

mBank private banking najlepszą krajową bankowością prywatną w 2023 roku!

29 marca 2023 roku w Londynie odebraliśmy nagrodę dla najlepszej, krajowej bankowości prywatnej przyznaną przez międzynarodowe grono ekspertów. W roku, w którym branża nadal pokonuje wyzwania gospodarcze

i niepewność, to wyróżnienie jest szczególnie ważne.

 

Kolejny rok z rzędu usługi bankowości prywatnej zostały docenione w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management, wydawany przez grupę Financial Times. Nagrodę dostaliśmy za rozwój cyfrowych procesów, nieszablonowe podejście do obsługi klienta, a także innowacyjność w zarządzaniu majątkiem klientów.

 

Po raz kolejny doceniono private banking w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management, wydawany przez grupę Financial Times. Według światowych ekspertów mBank wyróżnił się między innymi dobrymi wskaźnikami wzrostu, podejściem do obsługi klienta i cyfrowym rozwojem procesów. Doceniono także innowacyjność rozwiązań inwestycyjnych ze szczególnym naciskiem na obszar ESG oraz inwestowanie tematyczne.   

 

W jubileuszowej, dziesiątej edycji rankingu usług private banking magazynu Forbes, mBank zdobył po raz kolejny najwyższą ocenę redakcji i pięć gwiazdek. Proponowane przez nas rozwiązania dla najzamożniejszych klientów już od wielu lat uznawane są za benchmark dla konkurencji, również pod kątem inwestycyjnym. Redakcja Forbesa doceniła szczególnie nasze podejście do potrzeb klienta i rozwój technologii, która okazała się szczególnie pomocna w czasach pandemicznych.

 

Międzynarodowe grono ekspertów magazynu „Euromoney” doceniło nas za sposób oferowania usług oraz podejście do zarządzania majątkiem. Wspólnie tworzymy jeden z najlepszych private bankingów w Europie!

 

Private banking mBanku został uznany za najlepszy w Polsce w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez magazyny Professional Wealth Management i The Banker, wydawane przez grupę Financial Times. Nagrodę przyznano na podstawie ocen profesjonalistów z branży. Oferta mBanku została uznana za najlepszą w Polsce dzięki odpowiedzialnemu, dojrzałemu podejściu do zarządzania majątkiem. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na etyczne podejście banku w zakresie wealth management.

 

Międzynarodowe grono ekspertów uznało bankowość prywatną mBanku za najlepszą w naszym kraju. mBank w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny PWM i The Banker, już po raz drugi, zdobył tytuł Best Private Bank in Poland. O zwycięstwie decydują zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (m.in. zyski, aktyw w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania). mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się najlepszym private bankingiem w Polsce.

Wyróżniamy się nie tylko globalnym i kompleksowym podejściem do zarządzania majątkiem, ale przede wszystkim nowoczesnymi technologiami, które pozwalają klientom w pełni bezpiecznie i zdalnie korzystać z naszych rozwiązań. Mobilny onboarding, wideo rozmowy, czy cyfrowe narzędzia do zarządzania portfelem, które oddaliśmy w ręce doradców i klientów, to wręcz awangarda także dla światowych liderów wealth management.

 

Krzysztof Bratos

Dyrektor zarządzający ds. bankowości prywatnej i usług maklerskich