mBank private banking najlepszą krajową bankowością prywatną w 2023 roku!

29 marca 2023 roku w Londynie odebraliśmy nagrodę dla najlepszej, krajowej bankowości prywatnej przyznaną przez międzynarodowe grono ekspertów. W roku, w którym branża nadal pokonuje wyzwania gospodarcze i niepewność, to wyróżnienie jest szczególnie ważne.

Otrzymaliśmy tytuł Best Private Bank in Poland 2022!

Kolejny rok z rzędu usługi bankowości prywatnej zostały docenione w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management, wydawany przez grupę Financial Times. Nagrodę dostaliśmy za rozwój cyfrowych procesów, nieszablonowe podejście do obsługi klienta, a także innowacyjność w zarządzaniu majątkiem klientów.

Otrzymaliśmy tytuł Best Private Bank in Poland 2021

Po raz kolejny doceniono private banking w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management, wydawany przez grupę Financial Times. Według światowych ekspertów mBank wyróżnił się między innymi dobrymi wskaźnikami wzrostu, podejściem do obsługi klienta i cyfrowym rozwojem procesów. Doceniono także innowacyjność rozwiązań inwestycyjnych ze szczególnym naciskiem na obszar ESG oraz inwestowanie tematyczne.  

Private banking mBanku najwyżej oceniony przez Forbes!

W jubileuszowej, dziesiątej edycji rankingu usług private banking magazynu Forbes, mBank zdobył po raz kolejny najwyższą ocenę redakcji i pięć gwiazdek. Proponowane przez nas rozwiązania dla najzamożniejszych klientów już od wielu lat uznawane są za benchmark dla konkurencji, również pod kątem inwestycyjnym. Redakcja Forbesa doceniła szczególnie nasze podejście do potrzeb klienta i rozwój technologii, która okazała się szczególnie pomocna w czasach pandemicznych.

W 2021 roku znaleźliśmy się w TOP 10 najlepszych private bankingów w Europie Środkowej i Wschodniej. Międzynarodowe grono ekspertów magazynu „Euromoney” doceniło nas za sposób oferowania usług oraz podejście do zarządzania majątkiem. Wspólnie tworzymy jeden z najlepszych private bankingów w Europie!

Zdobyliśmy tytuł Best Private Bank in Poland 2019

Private banking mBanku został uznany za najlepszy w Polsce w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez magazyny Professional Wealth Management i The Banker, wydawane przez grupę Financial Times. Nagrodę przyznano na podstawie ocen profesjonalistów z branży. Oferta mBanku została uznana za najlepszą w Polsce dzięki odpowiedzialnemu, dojrzałemu podejściu do zarządzania majątkiem. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na etyczne podejście banku w zakresie wealth management.

mBank z tytułem Best Private Bank in Poland 2018
Międzynarodowe grono ekspertów uznało bankowość prywatną mBanku za najlepszą w naszym kraju. mBank w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny PWM i The Banker, już po raz drugi, zdobył tytuł Best Private Bank in Poland. O zwycięstwie decydują zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (m.in. zyski, aktyw w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania). mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się najlepszym private bankingiem w Polsce.

Bankowość prywatna mBanku z najlepszymi usługami asset managemet w Polsce według magazynu „Euromoney”
W 2017, w rankingu Private Banking and Wealth Management Survey, eksperci uznali usługi asset management mBanku za najlepsze w naszym kraju. To kolejne potwierdzenie, że jesteśmy rynkowym liderem w tej kategorii.

Wyróżniamy się nie tylko globalnym i kompleksowym podejściem do zarządzania majątkiem, ale przede wszystkim nowoczesnymi technologiami, które pozwalają klientom w pełni bezpiecznie i zdalnie korzystać z naszych rozwiązań. Mobilny onboarding, wideo rozmowy, czy cyfrowe narzędzia do zarządzania portfelem, które oddaliśmy w ręce doradców i klientów, to wręcz awangarda także dla światowych liderów wealth management.

 

Krzysztof Bratos

Dyrektor zarządzający ds. bankowości prywatnej i usług maklerskich