mBank z tytułem Best Private Bank in Poland 2018

Międzynarodowe grono ekspertów uznało bankowość prywatną mBanku za najlepszą w naszym kraju. mBank w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny PWM i The Banker, już po raz drugi, zdobył tytuł Best Private Bank in Poland.
O zwycięstwie decydują zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (m.in. zyski, aktyw w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania).
mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się najlepszym private bankingiem w Polsce.

W 2017 roku private banking mBanku po raz szósty z rzędu zyskał najwyższą rekomendację magazynu Forbes – pięć gwiazdek.

Proponowane przez nas rozwiązania dla najzamożniejszych uznane zostały za benchmark dla konkurencji przede wszystkim dzięki stabilnej ofercie, doskonale wykorzystującej synergię Grupy. W rankingu kluczowe było bowiem, czy bank odpowiada na trendy rynkowe, czyli posiada propozycje łączenia sfer bankowości prywatnej z korporacyjną i rozwiązania sukcesyjne. Z dumą przyznajemy, że mBank od lat doskonale spełnia te kryteria.

Bankowość prywatna mBanku z najlepszymi usługami asset managemet w Polsce według magazynu „Euromoney”

W 2017, w rankingu Private Banking and Wealth Management Survey, eksperci uznali usługi asset management mBanku za najlepsze w naszym kraju. To kolejne potwierdzenie, że jesteśmy rynkowym liderem w tej kategorii.

 

"Jednym z kluczowych czynników, który zagwarantował nam zwycięstwo w plebiscycie Euromoney, są osiągane przez nas imponujące wyniki inwestycyjne. Na tle rynku in plus wyróżnia nas również uporządkowany, spójny proces inwestycyjny, w który zaangażowani są zarówno zarządzający, jak i analitycy. Jako jedni z pierwszych asset managerów na polskim rynku dostrzegliśmy też potrzebę zaoferowania klientom bardziej kompleksowych usług o globalnym charakterze."

 

Maksymilian Łochowski - dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem, Biuro Maklerskie mBanku

Centrum informacji

Adres do korespondencji

mBank S.A.
Private banking
ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

Znajdź oddział

Zapraszamy do kontaktu:

Centrum telefoniczne private banking oraz zastrzeganie kart płatniczych: