Zdobyliśmy tytuł Best Private Bank in Poland 2019

Private banking mBanku został uznany za najlepszy w Polsce w prestiżowym, międzynarodowym konkursie organizowanym przez magazyny Professional Wealth Management i The Banker, wydawane przez grupę Financial Times. Nagrodę przyznano na podstawie ocen profesjonalistów z branży. Oferta mBanku została uznana za najlepszą w Polsce dzięki odpowiedzialnemu, dojrzałemu podejściu do zarządzania majątkiem. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na etyczne podejście banku w zakresie wealth management.

W 2020 roku private banking mBanku po raz dziewiąty z rzędu zyskał najwyższą rekomendację magazynu Forbes – pięć gwiazdek.

Proponowane przez nas rozwiązania dla najzamożniejszych klientów już od wielu lat uznawane są za benchmark dla konkurencji. Według Forbesa, ustalamy standardy bankowości prywatnej, również pod kątem inwestycyjnym. Prócz różnorodności oferty doceniono jej pełną indywidualizację, międzynarodowy charakter i podejście do potrzeb klienta.

mBank z tytułem Best Private Bank in Poland 2018

Międzynarodowe grono ekspertów uznało bankowość prywatną mBanku za najlepszą w naszym kraju. mBank w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny PWM i The Banker, już po raz drugi, zdobył tytuł Best Private Bank in Poland.
O zwycięstwie decydują zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (m.in. zyski, aktyw w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania).
mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się najlepszym private bankingiem w Polsce.

Bankowość prywatna mBanku z najlepszymi usługami asset managemet w Polsce według magazynu „Euromoney”

W 2017, w rankingu Private Banking and Wealth Management Survey, eksperci uznali usługi asset management mBanku za najlepsze w naszym kraju. To kolejne potwierdzenie, że jesteśmy rynkowym liderem w tej kategorii.

 

"Jednym z kluczowych czynników, który zagwarantował nam zwycięstwo w plebiscycie Euromoney, są osiągane przez nas imponujące wyniki inwestycyjne. Na tle rynku in plus wyróżnia nas również uporządkowany, spójny proces inwestycyjny, w który zaangażowani są zarówno zarządzający, jak i analitycy. Jako jedni z pierwszych asset managerów na polskim rynku dostrzegliśmy też potrzebę zaoferowania klientom bardziej kompleksowych usług o globalnym charakterze."

 

Maksymilian Łochowski - dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem, Biuro Maklerskie mBanku

Centrum informacji

mBank S.A.
Private banking
ul. Wspólna 47/49 
00-684 Warszawa

Znajdź oddział