Wracamy z trzema statuetkami Złotego Bankiera

25
.
04
.
2018
Wracamy z trzema statuetkami Złotego Bankiera

Znamy już wyniki plebiscytu Złoty Bankier. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy statuetki w kategoriach: najlepszy Bank w Social media, Bank wrażliwy społecznie oraz za najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa. To dla nas ogromne wyróżnienie, bo otrzymaliśmy je przede wszystkim dzięki Wam.

Za nami 9 edycja rankingu Złoty Bankier. Na uroczystej gali, która odbyła się 24 kwietnia w Warszawie, nagrodzono najlepsze pod względem jakości usług banki oraz FinTechy. Laureatów wyłoniono w wyniku badań prowadzonych przez „Puls Biznesu” oraz Bankier.pl wraz z Kantar TNS i Obserwatorium.biz. Standardowo swój głos oddali także internauci. To właśnie Wy wraz z komisją ekspercką wskazaliście nas jako swoich faworytów w dwóch kategoriach.

Bank w social media
Doceniliście naszą obecność w mediach społecznościowych. W tym roku zorganizowaliśmy miedzy innymi pierwszą zbiórkę przez Facebooka na rzecz WOŚP. Pokazywaliśmy wam także od kuchni jak wygląda ta gigantyczna akcja charytatywna.

„Bardzo się cieszę, że nasze działania w social media i kampania wspierająca WOŚP zwyciężyły w głosowaniu internautów. Po raz pierwszy w Polsce zorganizowaliśmy livestreaming z opcją „donations”. Podczas 3 wejść prowadzonych przez Influencera Karola Paciorka, pokazywaliśmy kulisy 26. Finału WOŚP. Gościliśmy zarówno wolontariuszy, pracowników banku jak i ludzi z Fundacji WOŚP, a osoby oglądające live, w prosty sposób na Facebooku mogły przekazać datek na WOŚP. W social media promowaliśmy również VR dostępny w wybranych placówkach, karty zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, podwajanie wpłat, aplikację mobilną, mOkazję do Siemaszop. Podczas Finału można było użyć 1 z 3 specjalnych nakładek na zdjęcie na FB i pokazać jak gramy razem z WOŚP. Dodatkowo zespół obsługujący nasze kanały social media 24 godziny na dobę był do dyspozycji naszych fanów.
To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie cudowni ludzie, za których pracę w tym momencie szczególnie dziękuję <3” – komentuje Iza Kwiatkowska, specjalista ds. komunikacji w mediach społecznościowych.

Bank wrażliwy społecznie
Od pięciu lat Fundacja mBanku wspiera edukację matematyczną. Wydaliśmy między innymi książkę „Matematyka jest wszędzie”. Po raz pierwszy książka o matmie nie pokazuje dzieciom wzorów i abstrakcyjnych zadań. Pozwala za co całym rodzinom aktywnie poznawać przyjazna matematykę wszędzie – w kuchni, na spacerze, w sklepie. Dzieci mają zadawać pytania i zrozumieć, a nie uczyć się formułek. Fundacja przekazuje książkę bezpłatnie. Jej unikalny charakter doceniło już ponad 15 tys. klientów. Do końca roku chcemy przekazać ok. 100 tys. sztuk.


Kolegium redakcyjne wskazało także banki, które szczególnie wyróżniły się najlepszymi praktyami w dziedzinie bezpieczeństwa. Tu również zostaliśmy wyróżnieni.Za tak ogromne wyróżnienie bardzo Wam dziękujemy :)