Kolejny finał już za nami, ale my gramy dalej!

14
.
01
.
2019
Kolejny finał już za nami, ale my gramy dalej!


Warto pomagać! Szczególnie, kiedy cel jest szczytny. W ubiegłym roku Wasza hojność i wsparcie dla WOŚP pozwoliły pobić kolejny rekord. Pamiętajcie, że Orkiestra gra nie tylko podczas Wielkiego Finału. Dlatego, od dziś możecie wspierać WOŚP przez cały rok – systematycznie i bez wysiłku.

Pomagamy pomagać

Pamiętacie nasz program oszczędnościowy Moje cele? Teraz umożliwiamy Wam odkładanie w nim nawet drobnych kwot na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Wystarczy wybrać cel – Wspieraj cały rok i dostosować go do swoich, indywidualnych preferencji. Bo wystarczy tak mało, niewiele, tyci tyci… By zrobić coś dużego, wielkiego, ważnego.


1. Drobna kwota po każdej płatności
Po każdej transakcji, którą wykonacie, np. przelew lub wypłata z bankomatu, określone kwoty trafią na cel – Wspieraj cały rok. Może to być 1 grosz, 10 groszy, 50 groszy lub 1 zł. Cały proces odbywa się automatycznie, bez wysiłku. Możecie ustawić limit miesięczny, by nie przekroczyć wyznaczonej kwoty.
Uzbierana suma ostatniego dnia w miesiącu zasili koto Fundacji. Proste? Proste!2. Stała kwota

A może stała kwota co miesiąc? Wystarczy ustalić kwotę np. 10 zł, wybrać dzień wpłaty i gotowe. Cały proces odbywa się automatycznie, bez wysiłku. Przekazana suma ostatniego dnia miesiąca zasili koto Fundacji. Również proste? Proste!


Nawet mała pomoc ma wielkie znaczenie.
To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele/, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.