Do zwycięzców konkursu trafi łącznie 85 tys. zł. Granty od 3 do 6 tys. zł oraz Grand Prix w wysokości 10 tys. zł.
Laureaci mogą przeznaczyć nagrody na działania wspierające edukację matematyczną.

  •  
    Grand Prix - grant w wysokości 10 tys. zł otrzymuje IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, za film dokumentalny na temat życia i osiągnięć Karola Borsuka i Samuela Eilenberga.

    W filmie znajdują się wypowiedzi członków rodziny Karola Borsuka – jego córek i zięcia. Z kolei materiał o Samuelu Eilenbergu autorzy pracy zilustrowali relacjami jego doktorantów oraz opublikowanymi wspomnieniami jego ucznia i współpracowników.

Nagroda

Zwycięzca

Forma pracy

I miejsce - 6 tys. zł

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie

strona internetowa

II miejsce - 5 tys. zł

XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszawie

film

III miejsce - 4 tys. zł

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

gra planszowa połączona z filmem i stroną internetową

Wyróżnienie - 3 tys. zł

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Panien Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Krakowie

 wydanie specjalne gazetki szkolnej

Wyróżnienie - 3 tys. zł

Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu

wywiad z siostrzenicą Stefana Banacha

 

 

Nagroda

Zwycięzca

Forma pracy

I miejsce - 6 tys. zł

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku

film fabularny

II miejsce - 5 tys. zł

I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie

gra planszowa

III miejsce - 4 tys. zł

XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie

gra planszowa

Wyróżnienie - 3 tys. zł

Fundacja na Rzecz Rozwoju i Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu Dzieci i Osób Dorosłych "Neuronek"

prezentacja

 

 

Nagroda

Zwycięzca

Forma pracy

I miejsce - 6 tys. zł

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie

wielowymiarowa tablica informacyjna, w formie gąbki Mengera

II miejsce - 5 tys. zł

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Krzysztofa Kolberga w Gdańsku

film animowany

III miejsce - 4 tys. zł

Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu

lapbook

 

 

Nagroda

Zwycięzca

Forma pracy

Grand Prix -10 tys. zł

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie

film dokumentalny

Wyróżnienie - 3 tys. zł

XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy

film

 

 

Nagroda

Zwycięzca

Forma pracy

I miejsce - 6 tys. zł

III Liceum Ogólnokształcące im. Pkł. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

film

II miejsce - 5 tys. zł

III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi

film rysunkowy

III miejsce - 4 tys. zł

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku

film

Wyróżnienie - 3 tys. zł

Technikum Gastronomiczne nr 11 w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie

plakat z makietą  escape roomu

Nie otrzymaliśmy żadnej pracy na temat Stanisława Zaremby i Tadeusza Ważewskiego (szkoła krakowska) oraz na temat Antoniego Zygmunda i Józefa Marcinkiewicza ( szkoła wileńska).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Skontaktujemy się z wami mailowo.