Program Rozwoju Młodych Talentów

Program Rozwoju Młodych Talentów to, ciekawa, zaplanowana ścieżka kariery, pełna wyzwań i ambitnych zadań, z jasno zdefiniowanym programem rozwoju, złożona z 2 etapów.

 

Program praktyk

Chcesz zdobywać doświadczenie, ale potrzebujesz większej elastyczności? Zapraszamy Cię na praktyki w mBanku! Program praktyk to jeden z elementów Programu Rozwoju Młodych Talentów, dzięki któremu możesz poznać funkcjonowanie jednego z obszarów działalności banku. Przez cały rok kilkadziesiąt jednostek organizacyjnych i oddziałów proponuje współpracę studentom. Czekają na Ciebie m.in. departamenty bankowości detalicznej, korporacyjnej i inwestycyjnej, departamenty obszarów wsparcia takich jak marketing, audyt, HR, kontroling, logistyka i wiele innych. Praktyki trwają zazwyczaj 3 miesiące. Elastyczny plan praktyki umożliwi Ci pogodzenie współpracy z nami z zajęciami na uczelni. Najbardziej zaangażowani praktykanci mają szansę na przedłużenie współpracy. W trakcie praktyk: zapewnimy Ci wsparcie opiekuna merytorycznego, opiekun HR wprowadzi Cię w kulturę naszej organizacji, nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

 

Program stażowy

Patrzysz w przyszłość i planujesz kolejne kroki w zawodowej karierze? Zapraszamy Cię na staż do mBanku! Program stażowy to drugi - obok praktyk - element Programu Rozwoju Młodych Talentów. Wymaga większej elastyczności z Twojej strony - trwa minimum 9 miesięcy i ma wymiar pełnego etatu. Staż daje Ci przede wszystkim możliwość bezpośredniego poznania kilku obszarów banku. Jeżeli Twoim wiodącym zainteresowaniem jest marketing, rotacyjny staż stworzy Ci okazję do zdobycia praktycznych umiejętności w jednym z zespołów komunikacji zewnętrznej, promocji, PR itp. Pozwoli Ci także na zdecydowanie lepsze zrozumienie ich roli w organizacji, dzięki czasowej rotacji do placówki banku (punkt styku z klientem) czy jednej z jednostek biznesowych w centrali. Rotacyjny etap stażu w każdej z jednostek zakończy się dla Ciebie oceną i informacją zwrotną dotyczącą Twojej pracy. Najlepsi mogą liczyć na propozycję stałego zatrudnienia. W trakcie stażu: zapewnimy Ci wsparcie opiekuna merytorycznego, opiekun HR wprowadzi Cię w kulturę naszej organizacji, nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, będziesz miał możliwość udziału w działaniach rozwojowych, rotacja między jednostkami banku da Ci lepsze zrozumienie jego funkcjonowania, otrzymasz informację zwrotną, która pozwoli Ci na rozwój swojego potencjału, masz zapewnione wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na naukę języków obcych w wybranych szkołach językowych, możliwość rozwoju swoich pasji w mKlubach).

Więcej na stronie www.bankowetalenty.pl