Porady dla uczniów - bezpieczny internet

07
.
08
.
2019
Porady dla uczniów - bezpieczny internet

Są wakacje, media społecznościowe zalewają tysiące wakacyjnych zdjęć z mniej lub bardziej odległych miejsc na świecie. Może trudno w to uwierzyć, ale większość wakacji już za nami. Z chwilę wrzesień, a to oznacza tylko jedno – dzieci i młodzież wrócą do szkoły. To dobry moment, by przypomnieć sobie podstawowe zasady, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo (nie tylko najmłodszych).

Jakie wskazówki tym razem mają nasi Specjaliści CyberRescue? Zobacz infografikę.


 

 


Pamiętaj!
Specjaliści CyberRescue monitorują sieć internetową 24h na dobę i na bieżąco informują Cię, o zdarzeniach, na które musisz uważać.


Jak możesz włączyć usługę CyberRescue?
To proste. Wypełnij wniosek lub zadzwoń na mLinię.


 

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Szczegóły dotyczące usługi CyberRescue zawiera „Regulamin świadczenia usługi CyberRescue” dostępny na www.mbank.pl/pdf/ind/uslugi/regulamin-swiadczenia-uslugi-cyberrescue.pdf. Podmiotem świadczącym Usługę CyberRescue jest CyberRescue Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. W celu zawarcia Umowy konieczne są akceptacja i złożenie Wniosku za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Banku lub w drodze telefonicznej za pośrednictwem Banku. W celu zawarcia i wykonania Umowy niezbędne jest podanie przez Klienta danych w zakresie określonym w Polityce Prywatności.

Warunkiem zawarcia Umowy jest: 

  1. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
  2. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.