Wyniki wyszukiwania:

pl
Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Wprowadzenie

Działalność Grupy mBanku jest realizowana w ramach dwóch głównych segmentów biznesowych: segmentu Bankowości Detalicznej oraz segmentu Korporacje i Rynki Finansowe.

Segment Bankowości Detalicznej

mBanku obsługuje 5 342 tys. klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstw w Polsce, Czechach i na Słowacji. Segment ten funkcjonuje w oparciu o internet, bezpośrednią obsługę za pośrednictwem call center, bankowość mobilną i inne nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także sieć 169 oddziałów (z wyłączeniem sieci mFinanse i mKiosków), z czego 136 mieści się w Polsce, a 33 w Czechach i na Słowacji.

W ramach bankowości detalicznej bank oferuje szeroki zakres produktów i usług, w tym rachunki bieżące i oszczędnościowe, rachunki dla mikroprzedsiębiorstw, produkty kredytowe, produkty depozytowe, karty płatnicze, produkty inwestycyjne, produkty ubezpieczeniowe, usługi maklerskie oraz leasing dla mikroprzedsiębiorstw. W 2013 roku bank wprowadził zaprojektowaną od nowa, nowoczesną i prostą w użyciu platformę internetową (Nowy mBank) z ponad 200 nowymi funkcjonalnościami i rozwiązaniami, która stale jest ulepszana.

5 342 tys.
klientów
169 oddziałów
w Polsce, Czechach i na Słowacji
200 nowych
funkcjonalności i rozwiązań

Segment Korporacje i Rynki Finansowe

poprzez sieć 46 wyspecjalizowanych oddziałów obsługuje 22 048 klientów korporacyjnych, w tym duże (K1), średnie (K2) i małe przedsiębiorstwa (K3). Segment dzieli się na dwa obszary: Bankowość Korporacyjną i Inwestycyjną oraz Rynki Finansowe.

Oferta produktów i usług Grupy mBanku dla klientów korporacyjnych koncentruje się na bankowości tradycyjnej (rachunki firmowe, przelewy krajowe i zagraniczne, karty płatnicze, usługi gotówkowe i produkty zarządzania płynnością), finansowaniu przedsiębiorstw, instrumentach zabezpieczających, usługach związanych z rynkami instrumentów kapitałowych (ECM), instrumentów dłużnych (DCM) oraz z fuzjami i przejęciami (M&A), a także leasingu i faktoringu.