Wyniki wyszukiwania:

pl
Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Kalendarium

mBank i strategiczny partner, AXA Ubezpieczenia, wprowadzili pierwsze ubezpieczenie nieruchomości w formule All Risk. Dzięki temu gwarantowana jest ochrona od wszystkich ryzyk, a wykluczenia są jasno wskazane.

mBank powołał mAccelerator, pierwszy i największy fundusz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, którego celem jest rozwój i komercjalizacja najnowocześniejszych technologii. W rozwój nowoczesnych technologii dla instytucji finansowych mBank zainwestuje 50 mln euro.

Emisja kolejnej transzy 6-letnich obligacji w ramach programu EMTN (Euro Mid-Term Notes) w wysokości 200 mln CHF.

mBank wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej z funkcją płatności Android Pay, logowaniem odciskiem palca także na platformie Android oraz tempem wydatków, pomagającym kontrolować osobisty budżet.

Uruchomienie nowej wersji serwisu transakcyjnego CompanyNet, który jest prostszy, bardziej intuicyjny i można go dostosowywać do indywidualnych wymagań użytkownika.

Francuski La Banque Postale kupił licencję na bankowość elektroniczną mBanku. Partnerem strategicznym mBanku, odpowiedzialnym za to wdrożenie, jest Accenture. To pierwszy taki projekt w polskim świecie finansów.

 

Klienci korporacyjni mBanku mogą już korzystać z usługi QLIK, która pozwala przekazywać informacje o fakturach i rachunkach do zapłaty pomiędzy masowymi wystawcami faktur a płatnikami. Wkrótce QLIK dostępny będzie również dla klientów indywidualnych banku.

W serwisie bankowości internetowej mBanku w kilku prostych krokach można założyć profil zaufany ePUAP. Dzięki temu klienci mBanku nie muszą już wychodzić z domu, aby uzyskać dostęp do elektronicznych usług administracji publicznej.

mBank Hipoteczny uplasował listy zastawne o wartości 1 mld zł, co jest największą tego typu emisją w historii krajowego rynku. 6-letnie papiery sprzedano przy rentowności 0,82 p.p. powyżej 3-miesięcznego WIBOR-u.

W ofercie premium mBanku znalazła się nowa karta płatnicza Visa Aquarius Świat, dająca klientowi dostęp do 150 dewiz świata bez prowizji za przewalutowanie. To pierwsza prawdziwie wielowalutowa karta debetowa w Polsce.

mBank został nowym partnerem bankowym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

mBank rozszerzył działanie popularnej mobilnej autoryzacji. Klienci korzystający z tej formy potwierdzania operacji mogą teraz także zatwierdzić wpłatę lub wypłatę gotówki w placówce. Dzięki temu obsługa jest szybsza, a bank i klient nie gromadzą papierowych potwierdzeń. To pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce.

mBank wdrożył nową wersję serwisu transakcyjnego – eMakler 2.0. Dzięki niej klienci mogą w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób zarządzać swoimi inwestycjami.

mBank znalazł się w gronie 28 spółek wchodzących w skład RESPECT Indeksu. Trafiają do niego firmy o najwyższej płynności, prowadzące odpowiedzialne działania wobec środowiska, społeczności i pracowników.

mBank z siedzibą w Nowym Centrum Łodzi, będącą najbardziej zaawansowanym technologicznie budynkiem biurowym w Polsce. Na pięciu piętrach pracuje ponad 2 tys. specjalistów, wcześniej rozproszonych w sześciu lokalizacjach w całym mieście.